w Kursy

Szanowni Państwo! Centrum Edukacji i Wsparcia RES-GEST w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w dofinansowanych Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania.

  • I stopień: Elementarny (A1/A2) – 60 h
  • II stopień: Doskonalący (A2/B1) – 60 h
  • III stopień: Zaawansowany (B1/B2) – 60 h

Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosobowych, średnio dwa razy w tygodniu po południu (np. od 16.00 do 20.00). W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia innego harmonogramu zajęć. Kurs zostanie zorganizowany na terenie Rzeszowa. Koszt kursu/etapu od jednej osoby: 700,00 zł Planowane terminy to: 01.04.2020 – 30.06.2020 (termin może ulec zmianie, adekwatnie do potrzeb osób zainteresowanych).


Wnioski należy przesłać do nas celem sprawdzenia na adres poczty elektronicznej, a po weryfikacji oryginał przesłać na nasz adres korespondencyjny i my wyślemy do PFRON. Wnioski należy przesłać do nas NIEZWŁOCZNIE, ponieważ PFRON ma ograniczone środki i liczy się kolejność zgłoszeń. Dofinansowanie może uzyskać każda osoba indywidualna pełnosprawna lub niepełnosprawna (nie instytucja) w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki w Rzeszowie ul. Rejtana 10


Wniosek prosimy wysłać na nasz adres korespondencyjny: Centrum Edukacji i Wsparcia RES-GESTul. Św. Rocha 41B/7, 35-330 Rzeszów Oferujemy wcześniejsze sprawdzenie poprawności wniosku drogą mailową  Ważne! Wniosek należy przesłać NIEZWŁOCZNIE, z uwagi na ograniczone środki PFRON. Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród pracowników Państwa Instytucji. 


Dofinansowanie do kursu wynosi do 90% ceny kursu (może być mniejsze), co dla uczestnika oznacza zaledwie wydatek w wysokości ok. 60,00 zł W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami: Centrum Edukacji i Wsparcia RES-GEST, ul.Św Rocha 41B/7, 35-330 Rzeszów, 17 852 92 33 lub 785 141 060 lub [email protected]www.glusi.tv

 

Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy wokół teraz. Ale można wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Start typing and press Enter to search